• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Місце для проведення вуличних заходів «Парковий простір» у парку Шевченка Брав участь

Доданий
31.10.2016
Номер
593
Культура

В нашому місті не існує місця де можна організувати відкриту подію. Подію з вільним використанням вуличної сцени, прощі для організації відкритих концертів, проведення майстер-класів, не великих масових фестивалів, і ми пропонуємо створити таке місце у парку Шевченка.

Автор проекту
Сергій
Сергій Корольчук
Бюджет
920 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центр

Опис

Опис проекту

Ми хочемо створити універсальну площадку на заміну «змученим» паркам — місце проведення міських свят, на подобу тих, які існують у всіх Європейських містах та містечках (навіть у сусідньому Львові є таке місце — це Площа Ринок).
Це буде площа де містяни будуть відвідувати чи проводити Різдв'яні ярмарки, тематичні святкування, міні-фестивалі, кіно-перегляди. Чи просто відпочивати серед природи.
Ми розуміємо, що для проведення будь-якого заходу, який буде відвідувати не одна тисяча людей, не обійтись без інфраструктури, яка забезпечить якісні умови проведення: електрокомунікації, забезпеченість смітниками, наявність нормальних санітарних умов — роздільних туалетів для чоловіків та жінок, а також для людей з особливими потребами.

Проект передбачає упорядкування частини парку імені Тараса Шевченка для проведення масових заходів шляхом створення нової відпочинкової зони із виділеними місцями для різних активностей:

Амфітеатром, на якому можна буде проводити публічні виступи, обговорення, перегляди фільмів чи відкриті панелі для обговорення. Амфітеатр передбачає створення сидінь із накриттям на схилі та облаштування сцени/трибуни/екрану.

Відпочинковим павільйоном із шатровим накриттям та різноманітними місцями для сидіння.

Та торговорю площею, яка буде мати відповідні системи комунікацій до всіх торгових точок, ліхтарі для освітлення площі у темну пору доби. До того ж площа буде вимощена еко-бруківкою.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

По-перше бенефеціарами проекту стануть безпосередньо члени міської громади, адже у них буде доступ для проведення своїх заходів на території «Парк-простору».
По-друге — користуватись простором зможуть люди чи організації, які матимуть бажання проводити свої заходи на якісно облаштованій території.
По-третє — управління парків, адже кошти за оренду території для проведення заходів комерційного характеру на ній будуть йти саме туди.

Інформація щодо очікуваних результатів у разі реалізації проекту

Нове місце у центрі Тернополя, де можна буде культурно провести свій відпочинок, чи на якому провести свій культурний захід для міста.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління культури і мистецтв