• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спуск з Циганської гірки на Циганку Відхилений

Доданий
30.09.2018
Номер
90
Велоінфраструктура

Пропонуємо зробити частину кільцевого маршруту навколо ставу призначену для велосипедних прогулянок та бігових тренувань у відрізку: вулиця Набережна (с. Біла, від Білецького мосту) до вул. Білецька, 95(м-р Новий світ).
Також даний схил будуть використовувати мами з візочками.

Автор проекту
Антон
Антон Одобецький
Бюджет
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Новий Світ

Опис

Опис проекту

Можна виокремити став та його набережну — це місця з історією, де відбуваються концерти, фестивалі, змагання, різноманітні заходи для дітей та дорослих. Це чудова рекреаційна зона та можливості для розумного і вдалого розвитку. А в останні роки ці зони ми активно використовуємо для проведення заходів та залучення спортсменів різного рівня — від аматорів до професіоналів.
Мультиперегони “GorganyTe”, тріатлон “Серце залізної волі”, Тернопільський нівмарафон “Ternopil Half Marathon 2017 - 2018”, “Нічна озеряна” — це лише частина заходів, які формують активну складову водного плеса та набережної.
Щотижневі забіги, щоденні піші та велосипедні прогулянки навколо ставу — це вже звична річ серед жителів міста та гостей.
Є важлива проблема, яка сильно гальмує розвиток рекреаційного простору навколо Тернопільського ставу — відсутність зручного кільцевого маршруту навколо самого ставу.
На даний момент немає можливості казати про якісний розвиток інфраструктури без прямого виходу з вулиці Білецької (база “Буревісник”) до вул. Набережна (с.Біла). Наявний маршрут в обхід Білецького водозабору КП “Тернопільводоканал” через мікрорайон Новий світ є не зручним для прогулянок та небезпечним для тренувань з бігу чи велоспорту.
Активна громада міста Тернополя пропонує зробити частину кільцевого маршруту навколо ставу призначену для велосипедних прогулянок та бігових тренувань у відрізку: вулиця Набережна (с. Біла, від Білецького мосту) до вул. Білецька, 95(м-р Новий світ).
Також даний схил будуть використовувати мами з візочками.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Всі верстви населення

Проблема

По сходам важко їздити на роверах, возити дитячі коляски та бігати.

Мета проекту

Зробити частину кільцевого маршруту навколо ставу призначену для велосипедних прогулянок та бігових тренувань у відрізку: вулиця Набережна (с. Біла, від Білецького мосту) до вул. Білецька, 95(м-р Новий світ).
Також даний схил будуть використовувати мами з візочками.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Підняти нижню частину спуска та "зрізати" верхню частину спуска задля зменшення кута схилу. Поділити схил на дві полоси, сходи та схил для велосипедів та калясок

План заходів з реалізації проекту

Розробка проектної документації
Будівельно-ремонтні роботи
Відкриття