• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивний ігровий майданчик "Аляска" (реконструкція існуючого) Брав участь

Доданий
30.09.2018
Номер
77
Спорт

Побудова якісного мульти-спортивного майданчика із встановленням баскетбольно-волейбольного та футбольного обладнання на території густонаселеного мікрорайону, де відсутні місця для спортивного проведення дозвілля та занять спортом. Встановлення вуличних тренажерів.

Автор проекту
Тарас
Тарас Серетний
Бюджет
1 372 471 грн
Розрахунок бюджету
Район
Аляска
Адреса
вул. Володимира Великого, 6, Тернопіль

Опис

Опис проекту

Встановлення спортивного майданчика створить необхідні умови та можливості корисного проведення дозвілля для жителів даного мікрорайону, а також мешканців м.Тернополя загалом.
Окрім покращення естетичного вигляду, обладнаної новим майданчиком території, усі бажаючі матимуть можливість активно займатись фізичними вправами та спортивними іграми.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Майданчиком можуть користуватися люди будь-якого віку і статті не тільки даного мікрорайону,а й міста Тернополя. Дошкільнята можуть на такому майданчику бігати, грати в рухливі ігри, набувати вмінь із спортивних ігор (футболу, баскетболу, бадмінтону, тощо) та активно проводити свій відпочинок. Школярі - рухливі ігри, спортивні ігри (баскетбол, стрітбол, волейбол, бадмінтон, фрізбі, гандбол, флорбол та інші), спортивні конкурси та квести. Молодь - не тільки тренуватись у спортивних іграх,а й можливість організувати та братити участь у турнірах; активний відпочинок. Люди старшого віку - активно проводити відпочинок,демонструвати приклад ведення здорового способу життя для молоді. Для міста - можливість проведення змагань із вуличного баскетболу та стрітболу, міні футболу, не витрачаючи зусиль для встановлення переносних майданчиків.

Проблема

Дефіцит якісних умов для занять спортом позбавляє можливості дітей та молоді розвиватись у правильному напрямку, внаслідок чого свій вільний час вони проводять за комп’ютерними іграми.
Популізація здорового способу життя
Створення умов для безкоштовного заняття спортом.

Мета проекту

Облаштування спортивного майданчику дозволить вирішити питання щодо проведення дозвілля дорослим та дітям. Футбольний та баскетбольний майданчики, які будуть розміщені в одному місці у вільному доступі, будуть чудовим місцем для гри та для заняття фізичною культурою.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Створити сучасний спортивний комплекс для реалізації різноманітних інноваційних програм для всебічного та гармонійного розвитку дітей та молоді.
Облаштування спортивного майданчику дозволить вирішити питання щодо проведення дозвілля дорослим та дітям. Футбольний та баскетбольний майданчики, які будуть розміщені в одному місці у вільному доступі, будуть чудовим місцем для гри та для заняттям фізичною культурою.

План заходів з реалізації проекту

Підготовчі вишукувальні роботи
Вихідні дані на проектування ( 1:2000, 1:500)
Погодженя проекту з службами міста ( балансоутримувачем )
Отримання технічних умов
Створення проекту
Проходження експертизи проекту
Визначення генпідрядника ( для виконання будівельно монтажних робіт через систему прозоро)
Будівельно- монтажні роботи
Ведення в експлуатацію
Передача на баланс.

Фотографії