• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Громадський туалет На реалізації

Доданий
24.09.2018
Номер
7
Комунальне господарство

Громадський міський туалет є дуже важливим інструментом розвитку інфраструктури міста та підвищення комфорту перебування в ньому. Зовнішній вид легко ідентифікується пішоходами та органічно вписується як в міське та і в паркове середовище . Передбачено користування для людей з обмеженими фізичними можливостями, а також встановлення пеленального столика для немовлят.

Автор проекту
Бюджет
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центр

Опис

Опис проекту

Громадський міський туалет є дуже важливим інструментом розвитку інфраструктури міста та підвищення комфорту перебування в ньому. Зовнішній вид легко ідентифікується пішоходами на вулиці та органічно вписується в міське та паркове середовище. Передбачено користування для людей з обмеженими фізичними можливостями, а також встановлення пеленального столика для немовлят.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Всі жителі та гості міста.

Проблема

Відсутність в центральному парку міста комфортної громадської вбиральні. В парку є лише біотуалети в які не забезпечений доступ мало мобільних груп населення і ними не можуть користуватися мами з маленькими дітьми.

Мета проекту

Забезпечення базових потреб людини.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропонується встановити туалет в гідропарку "Топільче" (детальніше в графічних матеріалах). Запропоновано туалет з такими приміщеннями: універсальна кабінка для мало мобільних груп населення та з пеленальним столиком для немовлят, жіноча кабінка, чоловіча кабінка та технічне приміщення. Забезпечено підігрів приміщення в холодний час року та примусова вентиляція для комфортного перебування в ньому. Всі сантехнічні прилади антивандальні, виготовлені з нержавіючої сталі, поверхні виконані з матеріалів, які відрізняються підвищеною зносостійкістю та легко миються.

План заходів з реалізації проекту

Розробка проектно-кошторисної документації, будівельні роботи.

Фотографії