• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Школа спелеології при ТМГО "Клуб спелеологів Поділля" м.Тернополя Брав участь

Доданий
01.10.2017
Номер
60
Інше

Мета проекту полягає у забезпеченні належних умов функціонування школи спелеології при Тернопільській громадській організації "Клуб спелеологів Поділля" м.Тернополя (вул. Листопадова,8), оновлення та придбання спорядження та інвентарю, пропозиції нових краєзнавчих, науково-освітніх, рекреаційно-туристичних, спортивних заходів, урізноманітнення можливостей відвідувачів тощо.

Автор проекту
Вячеслав
Вячеслав Апостолюк
Бюджет
299 230 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центр
Адреса
вул. Листопадова, 8, Тернопіль

Опис

Опис проекту

Основна мета полягає у забезпеченні належних умов функціонування школи спелеології при Тернопільській громадській організації "Клуб спелеологів Поділля" м.Тернополя. При реалізації програми зявляться нові можливості та залучення більшої кількості людей для безкоштовного навчання, що в свою чергу буде сприяти популяризації активного відпочинку, наукових та краєзнавчих досліджень, розвитку спелеології та спелеотуризму, урізноманітнення можливостей відвідувачів.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Групи мешканців, які користатимуть результатами проекту - 18-50 років.

Проблема

ТМГО "Клуб спелеологів Поділля" м.Тернополя є неприбутковою громадською організацією, яка функціонує за рахунок членських внесків. Занняття в школі спелеології проводяться безкоштовно з залученням матеріально технічної бази клубу, за останні роки брак коштів призвів до виходу з ладу і погіршення спец. спорядження та інвентарю школи спелеології.

Мета проекту

Мета проекту полягає у забезпеченні належних умов функціонування школи спелеології при Тернопільській громадській організації "Клуб спелеологів Поділля" м.Тернополя.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Оновлення та придбання спорядження та інвентарю що в свою чергу надасть пропозиції нових краєзнавчих, науково-освітніх, рекреаційно-туристичних, спортивних заходів, урізноманітнення можливостей відвідувачів.

План заходів з реалізації проекту

У перелік заходів даного проекту входить придбання спец. спорядження, інвентарю, обладнання.