• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Безпечна і здорова школа На реалізації

Доданий
29.09.2018
Номер
50
Безпека та громадський порядок

Інноваційним пілотним проектом «Безпечна і здорова школа» передбачено безпечне обгородження суцільною огорожею території ТСШ №7 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов, прилеглих до неї спортивних і господарських споруд. Встановлення на території школи освітлення та відеоспостереження. Розміщення дитячого майданчика, облаштування спортивних снарядів, споруд та встановлення тренажерів.

Автор проекту
Бюджет
1 450 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Дружба
Адреса
вул. Юності, 11, Тернопіль

Опис

Опис проекту

Проектом передбачено суцільне обгородження сучасерю безпечною огорожею території Тернопільської спеціалізованої школи школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов з прилеглими до неї спортивними та господарськими спорудами. Встановлення сучасних енергозберігаючих ліхтарів для вечірнього освітлення території школи з усіма існуючими спортивними спорудами та дитячими майданчиками. Встановлення сучасного відеоспостереження за усією територією школи, включаючи дитячі майданчики та спортивні споруди. На території школи планується облаштування нового сучасного дитячого майданчика для учнів початкових класів та встановлення тринажерів для всіх школярів. Також проектом передбачено відновлення існуючих старих турникетів та інших спортивних снарядів.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Якісне новітнє суцільне обгородження, освітлення та відеоспостереження Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов в першу чергу створить безпечні умови перебування дітей у школі, як у денний так і у вечірній час. Реалізація проекту створить умови не проникнення сторонніх небезпечних осіб на територію школи, особливо у вечірній час, де спостерігається вживання сторонніми алкоголю та наркотичних засобів. Облаштування сучасного дитячого майданчика забезпечить учням молодших класів хороший відпочинок та розваги в міжнавчальний час та на групі продовженого дня. А встановлення сучасного спортивного обладнання та тринажерів створить хорошу спортивну атмосферу у школі, спонукаючи старшокласників, а зрештою і усіх школярів до занять спортом та фізичною культурою. Бенефіцарами тут можна врахувати також і батьків школярів, які будуть спокійними за безпечне перебування їхніх дітей у школі у денний та вечірній час, де буде створено необхідні умови задля зміцнення здоров’я і фізичного розвитку їхніх нащадків. У після навчальний, вечірній час та у вихідні дні, під відеонаглядом, дитячі та спортивні споруди зможуть відвідувати мешканці сусідніх будинків, батьки з дітьми та молодь мікрорайону, яка бажає займатися спортом.

Проблема

На сьогодняшній день територія Тернопільської спеціалізованої школи
І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов огороджена тільки частково, при чому не високою огорожею, яку легко перелізти. Суцільної огорожі не існує, в наявних шматках обгородження багато дір та проломів. На території школи немає якісного вечірнього освітлення. Також відсутнє і якісне відеоспостереження території усієї школи, включаючи дитячі майданчики та спортивні споруди. Тому вечорами на території старих спортивних споруд школи збираються сторонні особи, які вживають алкогольні напої, а також і наркотики. Не існує у школі і якісних сучасних спортивних та дитячих споруд, де підростаюче покоління могло б позитивно розважатися, займатися спортом та фізичною культурою. Школа повинна бути безпечною, здоровою та турботливою для своїх учнів, створюючи умови для дитячого відпочинку, занять спортом та ведення здорового способу життя, діти не повинні знаходити тут пляшок від алкоголю та небезпечних шприців.

Мета проекту

Метою проекту є створення умов для безпечного перебування дітей на території своєї школи у денний та вечірній періоди, шляхом обгородження, освітлення та відеоспостереження всієї території навчального закладу. Пропагування здорового способу життя та позитивного відпочинку через облаштування на території школи дитячих та спортивних споруд для позитивних розваг, занять спортом та фізичною культурою школярів різного віку від першачків до старшокласників.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Задля вирішення проблеми пропонується якісне сучасне суцільне обгородження школи, встановлення сучасного енергозберігаючого вечірнього освітлення з сонячними батареями та встановлення сучасного якісного круглодобового відеоспостереження на всій території школи за всіма дитячими та спортивними спорудами навчального закладу. Також задля позитивного відпочинку та розваг учнів молодших класів пропонується облаштуваня на території школи сучасного дитячого спортивно-ігрового майданчика, а для занять спортом та фізичною культурою усіх школярів пропонується встановлення сучасних літніх вуличних спортивних тринажерів та відновлення старих існуючих споривних споруд.

План заходів з реалізації проекту

1. Встановлення огорожі всієї території школи
2.Встановлення опор та освітлення
3.Встановлення відеоспостереження
4.Облаштування дитячого спортивно-ігрового майданчику
5.Встановлення вуличних літніх тринажерів
6.Відновлення існуючих старих спортивних споруд та турникетів

Фотографії