• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення гуртка по вивченню пневматики для шкільної молоді 5-8 класів Відхилений

Доданий
29.09.2018
Номер
39
Безпека та громадський порядок

Цим проектом хочемо надати можливість учнівській молоді ознайомитися з індивідуальною стрілецькою зброєю, правилами техніки безпеки при роботі з нею.

Автор проекту
Василь
Василь Лещишин
Бюджет
134 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сонячний
Адреса
бульв. Вишневецького Дмитра, 10, Тернопіль

Опис

Опис проекту

Пневматика в структурі навчального процесу з індивідуальною стрілецькою зброєю є базою і не потребує ніяких бмежень в користуванні нею. Ми своїм проектом хочемо надати можливість учнівській молоді ознайомитися з індивідуальною стрілецькою зброєю, правилами техніки безпеки при роботі з нею. Індивідуальна стрілецька зброя є вагомим аргументом в забезпеченні власної безпеки, безпеки громади та спокою держави.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Для шкільної молоді (5-8 класи) нашого міста

Проблема

Відсутність в нашому місті спеціалізованих гуртів та секцій для шкільної молоді по ознайомленню з індивідуальною стрілецькою зброєю та використання її в правовому полі, де вони б могли отримати перші навики по володінню індивідуальною стрілецькою зброєю, раціонально її використовувати та з повагою ставитися до неї.

Мета проекту

Наша мета - пропаганда військово-патріотичної роботи, надання практичних навичок у володінні індивідуальною стрілецькою зброєю. Довести до свідомості шкільної молоді, у період, коли в неї формується світогляд, на загальну безпеку, громадський порядок, що індивідуальна стрілецька зброя є вагомим аргументом в забезпечення безпеки в світі.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для цього необхідно створити спеціалізований гурток при Центрі сприяння захисту для учнівської молоді, в якому вони можуть отримати інформацію та практичні навчики по користуванні пневматикою, психологічну стабільність перед зброєю і зрозуміти, що індивідуальна стрілецька зброя не є засобом насилля.

План заходів з реалізації проекту

Закупити пневматику, учбовий інвентар, виготовити рекламу і учбову продукцію, облаштувати учбові позиції, оплата комунальних послуг

Фотографії