• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мережа міні-притулків для тварин "Вірні друзі" Брав участь

Доданий
30.09.2017
Номер
35
Навколишнє середовище

Проект передбачає створення двох міні-притулків для тварин на масивах Східний та Сонячний. Кожен з притулків буде розрахований на 5-7 собак, щоб не створювати дискомфорту городянам, але разом з тим частково зменшити чисельність безпритульних тварин на вказаних масивах. Передбачається поступове вилучення тварин з вулиць міста, обробка їх від паразитів, вакцинація, соціалізація та прилаштування

Автор проекту
Бюджет
995 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Східний

Опис

Опис проекту

Оскільки Тернопіль не має притулків для тварин, проблема безпритульних собак та котів у місті є досить актуальною. Метою нашого проекту є поступове зменшення кількості безпритульних тварин на вулицях міста. Створення у місті мережі міні-притулків сприятиме досягненню цієї мети. Передбачається поступове вилучення тварин з вулиць міста, обробка їх від екто та ендопаразитів, лікування при потребі, вакцинація, соціалізація та прилаштування.
Доцільність створення мережі міні-притулків у межах міста у тому, щоб зробити їх максимально доступними для усіх громадян Тернополя. Кожен бажаючий матиме змогу прийти і вибрати собі тварину, отримати консультацію ветеринара, кінолога.
В рамках проекту проводитимуться інформативні заходи для досягнення безпечного співіснування людей і тварин у місті. На базі міні-притулку передбачається проведення "Уроків доброти". Притулки будуть доступні для відвідування дітьми, що сприятиме розвитку у дітей відповідальності, гуманності та вміння поводитись з тваринами. Також матимуть змогу спілкуватись з тваринами діти з особливими потребами, що позитивно впливає на їх психоемоційний стан. До безпосереднього контакту з відвідувачами допускатимуться лише здорові тварини, які пройшли обробку від паразитів, вакциновані та соціалізовані в присутності психолога та кінолога.
Проект може бути корисним і власникам собак та котів. Міні-притулки можуть бути використані як бюро знахідок для загублених тварин. Крім того, планується чіпування тварин та створення єдиної бази чіпованих тварин.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Проект буде корисним мешканцям мікрорайону, де буде реалізований, власникам тварин у випадку, якщо тварина загубиться, дітям різного віку.

Проблема

Відсутність притулків для тварин робить проблему безпритульних собак у місті є досить актуальною. Для багатьох мешканців Тернополя безпритульні тварини створюють дискомфорт. Перебування на вулиці є небезпечним і для самих тварин.

Мета проекту

Метою нашого проекту є поступове зменшення кількості безпритульних тварин на вулицях міста гуманним шляхом, зокрема на масивах Східний та Сонячний .

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Облаштування території для двох міні-притулків по п»ять вольєрів з зимовим відділенням розміром 5x2 м та будами відповідно до розміру собаки. Один з вольєрів спеціально обладнати облицювальною плиткою та використовувати як карантин з метою уникнення зараження міні-притулку. Територію огородити огорожею висотою 2 м. Поступове вилучення тварин з вулиць міста, обробка їх від екто та ендопаразитів, лікування при потребі, вакцинація, соціалізація. Поширення інформації про собак, які перебувають в міні-притулках, в засобах масової інформації та соцмережах, з метою їх прилаштування.

План заходів з реалізації проекту

Встановити огорожу на виділеній території, нанести на території тверде (асфальтове) покриття, облаштувати освітлення та водовідведення, закупити та встановити воль"єри з зимовим відділенням, закупити буди.

Фотографії