• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Клуб фінансової грамотності Партнер Відхилений

Доданий
28.09.2018
Номер
34
Освіта

Фінансова грамотність- це складова національної безпеки держави. Вона є невід'ємною частиною ефективності захисту прав споживачів фінансових послуг. Оскільки фінансова неграмотність тернополян є досить на низькому рівні, задача клубу дати знання молоді і дорослому населенню міста, та закріпити це на практиці.

Автор проекту
Бюджет
246 500 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центр
Адреса
вул. Нечая Данила Полковника, 29, Тернопіль

Опис

Опис проекту

Фінансова грамотність- це складова національної безпеки держави. Вона є невід'ємною частиною ефективності захисту прав споживачів фінансових послуг. Оскільки фінансова грамотність тернополян є досить на низькому рівні, задача клубу дати знання молоді і дорослому населенню міста, та закріпити це на практиці.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Молодь міста,яка планує своє майбутнє. Тернополяни, які мають проблеми з фінансовим сектором. Сім'ї, які хочуть навчитись вести сімейний бюджет. Люди,які живуть від зарплати до зарплати. Освітяни,щоб ознайомитись з азами фінансової грамотності і передавати це підростаючому поколінню. Любий пересічний Тернополянин, що цікавиться покращенням свого фінансового стану.

Проблема

На жаль, сьогодні говорити про фінансову грамотність населення досить складно: не вкладено в наш менталітет це поняття. А багато хто просто не хочуть розуміти однієї простої істини, що без елементарних навичок управління своїми особистими коштами, вони ніколи не стануть забезпеченими людьми, які не залежать від коливань на валютному ринку, яким не страшні різні кризи в країні і розміри тих пенсій, які можуть виплачувати державні органи.
Саме фінансова безграмотність і є однією з головних причин такого тяжкого рівня життя більшої частини населення. У своїй більшості, всі працюють на те, щоб прогодувати себе і свою сім'ю, і не завжди вистачає грошей навіть на найнеобхідніше, не кажучи про інші блага, які можуть дозволити собі заможні люди.

Мета проекту

Якщо ви хочете швидше стати успішним і ефективно управляти своїми фінансами, необхідно якомога швидше оволодіти фінансовою грамотністю і навчитися використовувати відповідні фінансові інструменти, які допоможуть стати дійсно фінансово незалежною людиною.
Мета проекту, створити клуб, де кожен пересічний тернополянин, зможе отримати знання по фінансовій грамотності ,незалежно від рівня обізнаності, та закріпити це на практиці,за допомогою фінансових ігор симуляторів.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Створити дієвий клуб, по вивченню азів фінансової грамотності
Проводити тренінги семінари і практичні заняття, по формуванню навиків фінансової грамотності.
Формувати в підростаючого покоління принципу, успішний громадянин - успішна держава.
Популяризація наповнення бюджету міста, як основи успішної громади.

План заходів з реалізації проекту

-Закупити необхідне обладнання
-Скласти графік міроприємств
-Провести рекламну компанію
-Регулярно проводити тренінги,та практичні занняття( ігри) по закріпленню матеріалу
-Вести супровід під час освоєння матеріалу.
- Допомога у відкритті власних бізнесів.
- Проведення змагань, по фінансовій грамотності серед випускників навчальних закладів міста.
-Створення бізнес інкубатора.