• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ЦЕНТР МОЛОДІЖНОГО ДОЗВІЛЛЯ На реалізації

Доданий
29.09.2017
Номер
32
Культура

Проект має на меті створити базу для проведення розвиваючого дозвілля шкільної та студентської молоді. На базі центру будуть проводитися освітні, культурні, розвиваючі заходи. Центр молодіжного дозвілля буде доступний громадським організаціям, студентам та школярам. Також базу можна використовувати для групових та індивідуальних репетиторських занять, вивчення іноземних мов .

Автор проекту
Ілля
Ілля Семенець
Бюджет
994 015 грн
Розрахунок бюджету
Район
Дружба
Адреса
вул. Миру, 6, Тернопіль

Опис

Опис проекту

Сучасна молодь має чимало енергії, однак часто спрямовує її в неконструктивне русло. Не завжди молодь має можливість проявити свої кращі якості в різного роду секціях чи гуртках.
Ми хочемо створити базу де тернопільські школярі та студенти зможуть знайомитися, спілкуватися, гуртуватися за інтересами, розвиватися та працювати над собою. Таким чином ми хочемо компенсувати прогалини в сучасному національно-патріотичному вихованні. Окрім цього процес комунікації студентів та школярів може координуватися молодіжними громадськими організаціями для більшого ефекту. Впевнені що це закладе умови для формування середньостроковій перспективі успішних українців.
УСПІШНА УКРАЇНА – ЦЕ БАГАТО УСПІШНИХ УКРАЇНЦІВ.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Цей проект направлений в першу чергу на студентів, хоча бенефеціарами проекту можуть стати учні старших шкіл та репетитори, які на базі центру зможуть проводити додаткові заняття та молодіжні громадські організації. Враховуючи близькість до гуртожитків, ВНЗ Тернополя студентам зручно та комфортно проводити час на базі Центру, навчаючись та проводячи дозвілля на базі центру.

Проблема

Проблема полягає в відсутності подібного закладу в мікрорайоні та в Тернополі

Мета проекту

Цей проект направлений в першу чергу на студентів, хоча бенефеціарами проекту можуть стати учні старших шкіл та репетитори, які на базі центру зможуть проводити додаткові заняття. Враховуючи близькість до гуртожитків, ВНЗ Тернополя студентам зручно та комфортно проводити час на базі Молодіжного форуму, навчаючись та проводячи дозвілля на базі центру.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Проектом пропонується проведення реконструкції приміщень на 1-му. 2-му та 3-му поверхах БК «Березіль» з здійсненням поточного ремонту (загальна площа близько 300 м.кв.) та оснащення меблями, обладнанням та оснащенням. В подальшому приміщення стануть місцем центром розвиваючого молодіжного дозвілля.

План заходів з реалізації проекту

1. Виготовлення проектно-кошторисної документації на проведеня реконструкції та поточного ремонту.
2. Проведеня реконструкції та поточного ремонту
3. Купівля необхідного обладнання та оснащення.
4. Пошук працівників на посади адміністраторів
5. Функціонування закладу в режимі проведення заходів

Фотографії