• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Реконструкція прибудинкової території "Панський дворик" (від старовинної назви б-ру Т. Шевченка) На реалізації

Доданий
21.09.2017
Номер
3
Комунальне господарство

Наш двір, один із найстаріших дворів нашого міста! Але, він не ремонтується вже тривалий час. Заїзд ускладнений. Неналежний стан твердого покриття створює чимало незручностей. До цього ще й знищений дитячий майданчик, відсутнє освітлення. Тому мешканці будинків за адресою: вул. Камінна, буд.1, б-р Шевченка, буд.2, буд.4, вул. Словацького, буд.8, буд.4 виходять з пропозицією реконструкції двору.

Автор проекту
Бюджет
295 520 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центр
Адреса
вул. Камінна, 1, Тернопіль

Опис

Опис проекту

Наш двір, один із найстаріших дворів нашого міста! Зі своєю унікальною історією. В зеленому сквері, у затишному місці завжди любили відпочивати мешканці навколишніх будинків. Але, на жаль, час взяв своє. Знищений дитячий майданчик, відсутність освітлення, розбите асфальтове покриття, порушення спокою, особливо, у вечірній та нічний час невідомими людьми, які шумлять, розпивають алкогольні напої, смітять та справляють природні потреби під стіни наших будинків - такі реалії нашого двору сьогодні.
Тому, ми пропонуємо наш проект по облаштуванню двору (який охоплює 6 будинків) за адресою: вул. Камінна, буд.1, буд.3, бульвар Шевченка, буд.2, буд.4, вул. Словацького, буд.8, буд.4 і пропонуємо наше бачення облаштування цього місця.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Мешканці будинків за адресою: вул. Камінна, буд.1, буд.3, бульвар Шевченка, буд.2, буд.4, вул. Словацького, буд.8, буд.4

Проблема

Знищений дитячий майданчик, відсутність освітлення, розбите асфальтове покриття, порушення спокою, особливо, у вечірній та нічний час невідомими людьми, які шумлять, розпивають алкогольні напої, смітять та справляють природні потреби під стіни наших будинків - такі реалії нашого двору сьогодні.
Тому для нас, мешканців будинків у цьому дворі, важливо щоб наш двір перетворився на комфортний, зручний і безпечний.
Щоб дітям і літнім людям було де гуляти, і всім вистачало паркувального простору.
Щоб цей "Панський дворик" дійсно став "панським" (красивим).
Щоб він став окрасою нашого рідного міста.

Мета проекту

З допомогою демонтажу старого дитячого майданчика, замощення майданчика бруківкою, встановлення квіткових клумб, озеленення території невисокими насадженнями, асфальтування під’їзних шляхів до будинків , посприяти формуванню невеликої зони функціонально зручного, затишного та безпечного подвір’я.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Через виконання робіт щодо реконструкції прибудинкової території шести будинків, які знаходяться на вулиці Камінній, Словацького та бульвару Т.Шевченка привести двір до нележного, якісного стану.

План заходів з реалізації проекту

1. Зрізка старих, високих, ветхих дерев.
2. Корчування пнів.
3.. Облаштування майданчика із зеленою зоною ( з квітковими клумбами та декоративними кущами чи невисокими деревами.
Вимощення майданчика бруківкою (70% майданчика).
Посадка саджанців дерев та кущів, встановлення квіткових клумб
(30%).
4. Асфальтування під’їзних шляхів до будинків (на сьогодні в дворі через великі вибоїни дуже важко проїхати). Приведення в технічно справний стан прибудинкової території із забезпеченням безперешкодного відведення атмосферних і талих вод від будинків.
5. Влаштування відповідного вуличного освітлення двору. Якісне освітлення території – запорука безпеки мешканців. У всьому світі відомо: там, де світло – не буває злочинів.
6. Встановлення камер відеоспостереження за порядком та чистотою (з приєднанням до міської системи відео нагляду).
7. Встановлення інформаційної таблички про назву реалізованого проекту, таблички з проханням не шуміти і не вживати алкоголь, таблички про те що ведеться відеоспостереження.

Фотографії