• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивно-розважальний комплекс "Energy" Брав участь

Доданий
17.09.2018
Номер
3
Спорт

У дворі по вул. Стрімкій між будинками 5 та 7 знаходиться старий майданчик, який перебуває в незодовільному технічному стані. Я пропоную створити сучасний спортивний майданчик із обгородженим міні-футбольним полем та дитячим ігровим комплексом для безпечного, цікавого та корисного проведення часу людей різного віку.

Автор проекту
Бюджет
1 450 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центр
Адреса
вул. Стрімка, 5, Тернопіль

Опис

Опис проекту

Основною метою проекту є популяризація здорового способу життя, створення для мешканців нашого міста спортивно-розважального комплексу для занять різними видами спорту та активного проведення дозвілля, а також облаштування його необхідним спортивним та дитячим устаткуванням. Реалізація даного проекту покращить ситуацію зі станом справ спортивно-відпочинкової інфраструктури міста та вул. Стрімкої, Шпитальної та Острозького, зокрема. Цей проект розрахований на різні вікові категорії людей, адже міні-футбольне поле захищене сіткою дозволить підліткам та дорослим безпечно грати їхні улюблені ігри з м'ячем, а дитячий ігровий комплекс розважатиме дошкільнят. Таким чином реалізація проекту збільшить обсяг можливостей для якісного, цікавого та корисного для здоров'я проведення часу. Спортивний майданчик стане улюбленим місцем мешканців мікрорайону та інших жителів нашого міста, а також покращить естетичний вигляд вулиць.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Цим спортивно-розважальним комплексом зможуть користуватися діти віком від трьох років, школярі, підлітки, молодь та дорослі.

Проблема

У даному мікрорайоні проживає велика кількість дітей різного віку, молоды та дорослих, які бажать активно проводити свій вільний час на свіжому повітрі. Проте існуючий спортивний майданчик перебуває у жахливому аварійному стані (відображено на фото), і немає аналагочного спортивно-розважального комплексу у цьому районі.

Мета проекту

Створення сучасного спортивно-розважального комплексу, яким зможуть користуватися мешканці нашого міста.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Вирішенням проблеми є побудова нового спортивно-розважального комплексу у дворі між будинками 5 та 7 по вул. Стрімкій м. Тернополя.

План заходів з реалізації проекту

Для реалізації даного проекту необхідно виконати такі дії:
1. Складання та погодження проектно-кошторисної документації.
2. Демонтаж зношених металевих конструкцій.
3. Вирівнювання та підготовка території.
4. Монтаж спортивного обладнання та штучного покриття.
5. Встановлення дитячого ігрового комплексу з гірками та гойдалками, а також каруселі та гойдалки-балансиру.
6. Встановлення огорожі.
7. Благоустрій території.
8. Відкриття об'єкту.

Фотографії