• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Реконструкція спортивно – відпочинкового комплексу «Тарнава» Брав участь

Доданий
29.09.2017
Номер
26
Комунальне господарство

Пропонуємо реконструювати та модернізувати діючий спортивний майданчик, що на вулиці Тарнавського, перетворивши у спортивно – відпочинковий комплекс «Тарнава».

Автор проекту
Володимир
Володимир Заверуха
Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сонячний
Адреса
Генерала Тарнавського вулиця, Тернопіль

Опис

Опис проекту

Пропонуємо реконструювати та модернізувати діючий спортивний майданчик, що на вулиці Тарнавського, перетворивши у спортивно – відпочинковий комплекс «Тарнава», який утворюватиме 3 основні зони (зона силових тренажерів, зона дитячого відпочинку, спортивний майданчик), зацікавивши мешканців міста Тернополя різних вікових категорій до відпочинку на свіжому повітрі, руховій активності та розвитку різних видів спорту.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Для мешканців міста Тернополя різних вікових категорій, мешканців мікрорайону.

Проблема

В 1998 році за участю активних мешканців будинків проживаючих по вул. Тарнавського була створена ініціативна група задля відродження та реконструкції спортивного майданчика на території, яка колись слугувала для занять та проведення змагань з літніх та зимових видів спорту. В період з 1998 по 2017 рр. багато було зроблено, щоб даний майданчик, був збережений, тому на даний час потрібно зробити реконструкцію та модернізацію, зробивши дану територію, як спортивно – відпочинковий комплекс.

Мета проекту

Ефективне і раціональне використання території міста Тернополя, забезпечення комфортного, сприятливого проведення вільного часу мешканців міста, залучаючи до активної рухової активності, та проведення відпочинку на свіжому повітрі.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Провести реконструкцію існуючого спортивного майданчика, а саме, зробити водовідведення, удосконалити покриття спортивного майданчика з природних матеріалів (піску, тирси), провести роботи з обрізки дерев, удосконалити діюче освітлення, провести ремонт існуючої огорожі. Встановити лавочки на діючому стадіоні, облаштувати бігові доріжки з природних матеріалів. Встановити вуличні тренажери (6 шт.), велопарковку, тренажери для Street Workout.Оновити та осучаснити дитячий майданчик.

План заходів з реалізації проекту

даний проект включає в себе облаштування уже спортивно -відпочинкового комплексу «Тарнава»:
- Облаштування території діючого спортивного майданчика
спеціальною огорожею для ігор (футбол, баскетбол, гандбол, волейбол, великий теніс) з додатковим обладнанням для ігри в хокей.
- Облаштування бігових доріжок навколо спортмайданчику для занять усіх вікових категорій населення фіззарядкою та проведення тренувань і змагань з легкої атлетики.
- Встановлення вуличних тренажерів для тренувань, а також для занять людей з особливими вадами
1) Встановлення спортивного обладнання для тренувань і проведення змагань з Street Workout
2) Облаштування тимчасових приміщень для переодягань учасників змагань
3) Облаштування містечка освітленням,зеленими насадженнями , велопарковкою, пандусами та під’їздів з екостоянкою для автомобілів.
4) Встановлення флагштоків в кількості трьох штук для прапорів України, Тернополя та олімпійського.

Фотографії