• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Локація здорових людей На реалізації

Доданий
27.09.2017
Номер
12
Спорт

Вуличні спортивні майданчики надзвичайно популярні в всіх європейських країнах. На жаль, в Тернополі їх не так багато. Однак попередній досвід встановлення спортивних комплексів свідчить про те, що вони досить активно використовуються мешканцями міста.

Автор проекту
Бюджет
147 363 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сонячний
Адреса
Лепкого вулиця, Тернопіль

Опис

Опис проекту

Відновлений та облаштований в минулому році сквер на вул. Б.Лепкого сьогодні став улюбленим та практично єдиним місцем відпочинку батьків з дітьми, людей похилого віку та загалом тернополян, які мешкають або проводять вільний час на масиві «Сонячний». Проте, для молоді та школярів на території скверу відсутнє обладнання для проведення дозвілля. Проект же передбачає встановлення комплексу антивандальних вуличних тренажерів, які дадуть можливість тренуватися усім бажаючим. Також передбачено і облаштування невеликого спортивного майданчика, який буде орієнтований на розвиток фізичних якостей та вмінь дитини.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

В результаті реалізації проекту мешканці мікрорайону, а саме: діти, молодь та дорослі матимуть змогу вільно і безкоштовно користуватися спортивним обладнанням.

Проблема

В силу відсутності фінансових можливостей чи вільного часу значна частина населення не має змоги відвідувати тренажерні зали. Тому ідеальним виходом в даній ситуації слугувало б встановлення тренажерного та спортивно-гімнастичного комплексів, які стануть логічним доповненням відпочинкової зони скверу.

Мета проекту

Створення сприятливих умов для зміцнення здоров’я громадян та можливості для відпочинку всім категоріям населення в відновленому сквері на вул. Б. Лепкого відповідно до віку та інтересів.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Влаштування спортивного комплексу, який складатиметься з вуличних тренажерів та спортивно-ігрового майданчика для дітей шкільного віку. Враховуючи світовий досвід щодо популяризації активного способу життя, облаштування такого спортивного куточку в спальному мікрорайоні міста є актуальним та важливим кроком у вихованні здорового молодого покоління.

План заходів з реалізації проекту

- виготовлення проектно-кошторисної документації;
- підготовка земельної ділянки;
- закупівля спортивного обладнання;
- монтаж спортивного комплексу.

Фотографії