• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Капітальний ремонт під'їзних шляхів КНП "Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги" Брав участь

Доданий
25.09.2018
Номер
10
Охорона здоров'я

Кожен із нас хоче якісної медицини та щоб до нашого здоровя ставилися відповідально. Це, перш за все, надсучасне медичне обладнання, затишні палати, бездоганно чисті процедурні, операційні та колектив професіоналів однодумців. Люди в білих халатах визначали обличчя лікарні в минулому, роблять це і всьогодні.

Автор проекту
Ярослав
Ярослав Чайківський
Бюджет
1 361 034 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центр
Адреса
вул. Шпитальна, 2, Тернопіль

Опис

Опис проекту

Кожен із нас хоче якісної медицини та щоб до нашого здоровя ставилися відповідально. Це, перш за все, надсучасне медичне обладнання, затишні палати, бездоганно чисті процедурні, операційні та колектив професіоналів однодумців. Люди в білих халатах визначали обличчя лікарні в минулому, роблять це і всьогодні.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Хворі та потерпілі, що перебувають на лікуванні (лікарня на 255 ліжок); персонал лікарні (650 працівників); працівники центру екстреної медичної допомоги; відвідувачів, студенти ТДМУ ім.І.Я. Горбачевського, перехожі та мешканці міста

Проблема

Територія лікарні є надзвичайно функціональна: тут розміщені два лікувальні корпуси (центральний та інфекційний), бактеріологічна лабораторія, інформаційно-аналітичне відділення, архів, киснева, складські приміщення, гаражі
КНП "Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги" по можливості оновлюється з кожним роком, а територія лікарні не оновлюється з радянських часів. Це лікарня для цілодобового надання екстреної спеціалізованої медичної допомоги. За рік у лікарні швидкої допомоги лікується біля 7000 пацієнтів, з них містян - 80% (5550 чол.), мешканці інших міст становлять відповідно 20% (1400 чол.).

Мета проекту

Капітальний ремонт підїзних шляхів, благоустрій подвіря та території довкола будівель лікарні згідно запланованого проекту.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Заходи блгоустрою згідно проекту "Капітальний ремонт підїзних шляхів КНП "ТМКЛШД" спрямовані, в першу чергу, на здійснення відповідних рішень з облаштування центарльної проїзної частини, пішохідних доріжок, пандусів, вуличного освітлення, створення зелених зон для відвідувачів, що кожного дня проїжджають та проходять по цій території.
Результатом реалізації даного проекту буде не тільки покращення естетичного вигляду центраьного заїзду, території навколо корпусів та двору, його озеленення та оздоблення, а ще й практична складова, повязана з зручністю підїзду для машин екстреної медичної допомоги, автотранспорту з медикаментами, киснем; з полегшенням та безпекою пересування пацієнтів, відвідувачів і персоналу лікарні, мешканців міста.

План заходів з реалізації проекту

1. Влаштування покриття центрального заїзду до лікарні у т.ч. посилення існуючого покриття та встановлення нового покриття.
2. Влаштування підпорної стінки вздовж центрального заїзду
3. Влаштування тротуарних доріжок пристосованих для медичних каталок та інвалідних візків.
4. Проведення додаткового озеленення території лікарні: розчистити старі дерева, вирівняти нерівності рельєфу, що утворилися з плином часу, оновити в центрі подвіря квітник, завеси відповідний грунт, висадити кущі, дерева, газонну траву.
5. Облаштування вуличного освітлення
6. Встановлення лавок
7. Розмітка споруд згідно розміру прилегої до корпусів території: проїзд для екстреної медичної допомоги, паркувальний майданчик, автостоянка

Фотографії