• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд
  Розгляд
 • Голосування
  Голосування
 • Визначення переможців
  Визначення переможців
 • Реалiзацiя
  Реалiзацiя

Відбудеться засідання робочої групи з питань доопрацювання положення про громадський бюджет

30 березня 2017 в Тернопільській міській раді відбудеться засідання робочої групи по доопрацюванню Положення про громадський бюджет Тернополя.

30 березня 2017 в Тернопільській міській раді відбудеться засідання робочої групи по доопрацюванню Положення про громадський бюджет Тернополя. До участі запрошуються члени номінаційного комітету з питань громадського бюджету Тернопільської міської ради, уповноважені структурних підрозділів виконавчих комітетів, представники органів місцевої влади, міських громадських організацій, а також активні мешканці Тернополя, зацікавлені у покращенні нормативного документу.

Захід організовують Тернопільська міська рада та ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД), розробником електронної системи «Громадський Проект» є ГО SocialBoost.

Місце та час проведення: вул. Листопадова, 5 (Зала Засідань Тернопільської міської ради), 10.00 – 14.00.